ישנם לא מעט טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים, היות וכולם כבר מזמן יודעים שמה שקובע את הצלחת האירוע, הוא ללא ספק איכות הקייטרינג. אומנם ישנה חשיבות לאיכות של אולם האירועים או גן האירועים הנבחר, העיצוב של המקום, סידור השולחנות וסידורי הפרחים, אך אם האוכל לא טוב – שום דבר לא יחשב כטוב. לכן גם אם אתם מוכנים לקחת משכנתא שניה כדי לרכוש את שמלת הכלה האופנתית והייחודית ביותר, אין לזה שום משמעות אם לא תסכימו להשקיע את כל האנרגיה הדרושה לצורך בחירה בחברת קייטרינג מובילה. חשוב להבין שהשוק היום מוצף בעשרות אם לא מאות של חברות קייטרינג שונות, אשר מציעות תפריטים מגוונים, שירותים מיוחדים וסידורי מנה מקוריים. אך על מנת לבחור בחברה הטובה ביותר, יש צורך לבחון מספר גורמים המשפיעים על איכות החברה ואיכות השירות שהיא יכולה להציע.

  טיפים לבחירת קייטרינג

  טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים – כדי לא להתאכזב בהמשך הדרך

  הדבר הראשון שחייבים לבדוק הוא את ההיסטוריה של חברת הקייטרינג. אומנם יתכן כי מדובר על חברה שעובדת עם שף ברמה הגבוהה ביותר, שיודע להכין מנות מפוארות וטעימות, אך אם לא קיים גוף כלכלי יציב ואיתן בבסיס החברה, יתכן שבעוד מספר חודשים היא כבר לא תהיה קיימת. לכן מי שרוצה לישון בלילה, מבלי לדאוג לגבי היציבות הכלכלית של חברת הקייטרינג שהוא הזמין, חייב לבדוק את הרקע של החברה, מספר השנים שהיא פועלת בתחום וקיום כל האישורים הדרושים לצורך עבודה תקינה. מומלץ למשל לקבוע את הפגישה הראשונה עם הבעלים של החברה במטבח של הקייטרינג, על מנת להתרשם מרמת המקצועיות של המקום וכמובן גם מרמת ההיגיינה. כדאי לבדוק עם הבעלים שיש לו את היכולת להחזיר לכם את המקדמה שתשלמו לו, במידת הצורך. אסור בשום אופן לוותר על פגישה אישית עם הבעלים ועם השף של המקום, היות וזאת הדרך היחידה שלכם להתרשם מהם באופן אישי. במידה והבעלים של החברה הוא גם השף – זהו יתרון משמעותי, היות ובמקרה כזה אין סיכוי שהשף יתחלף והאיכות של המנות תרד.

  לסיכום, ישנם לא מעט טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים, כאשר הטיפ החשוב מכולם הוא לברר לגבי החברה, הבעלים שלה והשף. מומלץ לבדוק כמה שנים החברה פועלת בתחום, מה היו הביקורות או ההמלצות של לקוחות קודמים ומה גודל החברה. כדאי לשאול כמה אירועים החברה מוציאה ביום, על מנת להתרשם מכמות העבודה שלהם והיכולת לספק את הסחורה בזמן. אחד הפרמטרים החשובים ביותר שצריך לבדוק, זה שלחברה יש את כל האישורים והרישיונות הדרושים על פי החוק. במידה והחברה אינה מחזיקה את הרישיונות האלו, יתכן שיסגרו אותה מספר ימים לפני האירוע שלכם, דבר שישאיר אתכם עם כמה מאות של אורחים רעבים ועצבניים. לכן חשוב לבדוק לגבי החברה, מצבה הכלכלי, היקף הפעילות שלה וכמובן מצב היציבות שלה.

  עוד מידע תוכלו למצוא באתר של גלית רוביניק

  קטגוריות: כללי

  סגור לתגובות.