אין שום ספק כי טיפוס בואדי רם לא יהיה דומה לשום חוויית טיפוס קודמת שלכם. מדובר על אזור קסום ומופלא, הנמצא ממש מתחת לאף שלנו. במרחק של שעה ורבע נסיעה מהגבול עם ירדן, שוכן אזור ואדי רם המאופיין בתוואי שטח נדירים, הכוללים מצוקי אבן חול צבעוניים. המצוקים יכולים להגיע לגובה של כ – 800 מטר, דבר היוצר מראה מיוחד ומרהיב, שלא ניתן לראות בשום מקום אחר. מדובר על נוף דרמתי ועוצמתי, שלא ישאיר אף אחד אדיש או משועמם. כל מי שמתעניין בתחום הטיפוס, יודע עד כמה חשוב לנסות ולהתנסות בחוויות חדשות, אתרי טיפוס שונים ואווירת טיפוס חווייתית ומיוחדת. טיול טיפוס מאורגן לאזור של ואדי רם, יכול להוות את החוויה המושלמת עבור מטפסים מתחילים ומתקדמים כאחד. מארגני הטיול ידאגו לכם לכל האישורים הרלוונטיים, ולכם יישאר רק ליהנות מהטיפוס, להתרשם מהנוף ולשאוף את האוויר הצלול.

  טיפוס בואדי רם

  טיפוס בואדי רם – כל היתרונות במקום קסום דקה מהבית

  אנשים רבים בוחרים לטוס לחו"ל על מנת לטפס על סלעים מפורסמים ומיוחדים, אך ניתן ליהנות מנוף בראשית קסום במרחק של שעה ורבע נסיעה מהגבול. הירדנים לא נוהגים לעשות בעיות במעבר גבול, דבר שמקל על קבוצות מאורגנות של מטפסים לעבור את הגבול לתוך ירדן ולהגיע לוואדי רם לצורך חוויית טיפוס ייחודית ובלתי נשכחת. מארגני הטיול אמורים לדאוג לכל הפן הלוגיסטי, כולל ציוד טיפוס, בירוקרטיה ועוד. מטפסים מתחילים חייבים לוודא מראש כי המארגנים דואגים להם להדרכות מאורגנות, היות ומסלול הטיפוס במקום נחשב למסובך ומורכב יחסית. חשוב להגיע לטיול בכושר טוב, היות ויש צורך בטיפוס אתגרי, הליכה על סלע וסיבולת לב ריאה גבוהה. חשוב לבדוק מראש כי הטיפוסים המאתגרים יותר יהיו מאובטחים, היות ואף אחד לא רוצה לחזור לארץ במסוק.

  לעוד מידע על טיפוס בואדי ראם, לחצו כאן…

  לסיכום, טיפוס בואדי רם נחשב לאחת מחוויות הטיפוס העוצמתיות ביותר שניתן לחוות ממש מתחת לאף שלנו. אין צורך להזמין טיסה לחו"ל, לבלות שעות בנתב"ג ולבזבז זמן יקר על טיסה, כשאפשר להגיע לואדי רם בנסיעה קצרה ופשוטה. חשוב לציין כי הטיפוס חייב להתקיים בקבוצה מאורגנת, על מנת לקבל את האישורים הדרושים.

  קטגוריות: תיירות וטיולים

  סגור לתגובות.