כאשר אנו מתכננים כל אירוע ומסיבה, אנחנו רוצים שהכל יהיה נכון ומוקפד: אנו משקיעים בעיצוב, בבחירת מוזיקה טובה, בהזמנת האורחים בתאיך הנכון, ביצירת עיצוב למסיבה, מציאת קונספט מתאים וחשוב מכל: התאמת האוכל האידיאלי למסיבות.

  אבל כיצד מתאימים את האוכל לסוג המסיבה? ואיזה מאכלים ותפריט מתאימים ביותר למסיבות? כל המידע והטיפים לארגון אירוע מושלם בהמשך.

  אוכל למסיבות

  מסיבות הן בעצם אירועים גדולים או בינוניים וישנם כאלה שנחשבים אף אינטימיים יותר כאשר מטרתם להפגיש בין אנשים, להעביר את הזמן בנעימות, לציין אירוע חשוב ולחגוג יחד את החיים.

  כיום ישנם מגוון סוגי אירועים ומסיבות כמו למשל הרמות כוסית, ימי הולדת, ערבי חברה ועוד. אבל כיצד מתאימים את האוכל לסוג האירוע?

  בשל מגוון סוגי האירועים, חשוב לדעת כיצד מתאימים תפריט לסוג האירוע:

  הרמות כוסית – בהרמות כוסית אנו רוצים לשים את הדגש על הסיבה שלשמה נחגגת המסיבה תוך הקניית אוכל קליל למשתתפים. באירועים כאלה יש לשים דגש על אוכל שניתן לאכול בביס, תוך קבלת מנות קטנות וטעימות שאפשר להסתובב עמן כדי להכיר אנשים חדשים. אוכל כזה מתאים למסיבות קטנות ובעיקר להרמות כוסית.

  אוכל לאירועים משפחתיים – מה לעשות, אירועים משפחתיים סובבים פעמים רבות סביב האוכל ולכן יש לשים את הדגש על מגוון רחב של מנות אך יש לדאוג שהן יהיו גם משביעות. באירועים משפחתיים ומסיבות משפחתיות שימו דגש על אוכל טרי, מגוון טעים וכזה שמקנה תחושת שובע. בנוסף בחרו באוכל בריא יחסים וכזה שמתאים גם לילדים וגם למבוגרים.

  מסיבת יום הולדת לילדים – מסיבות ימי הולדת לילדים הם כבר מזמן לא אותם אירועים המושתתים על במבה וביסלי. באירועים כאלה יש לשים את הדגש על אוכל מגרה, צבעוני, אך גם איכותי שהילדים יוכלו לאכול ללא מאמץ וללא צורך בישיבה או התעסקות מיותרת. במסיבה כזאת שימו דגש גם על מאכלים מותקים ואיכותיים.

  בנוסף חשוב לבחור חברת קייטרינג  שיכולה להציע לכם 'פינגר פוד' ומגשי אירוח סופר איכותיים וכאלה שמאפשרים מגוון של מאכלים צבעוניים וטריים.

  קטגוריות: אוכל ומתכונים

  סגור לתגובות.