מכשירי הטאץ' חדרו אל חיינו לפני כמעט עשור ונדמה שהם כאן כדי להישאר. הקלות והנוחות אשר מספקים לנו מסכי המגע הפכו את המכשירים האלו לחביבי הקהל וכמעט כולנו מחזיקים בלפחות מכשיר אחד שכזה. לצד ההנאה הגדולה והשירות הנהדר שהמכשירים האלו מספקים לנו, ישנו כנראה חיסרון אחד ויחיד: הרגישות הרבה של המסך. מעבר לכך שהמסך שביר וכולנו מתמלאים חרדה רגעית ברגע שהוא נופל לנו, הרי גם שללא מסך מתפקד כל המכשיר שלנו מושבת.

  ללא מסך אין מכשיר?

  במכשירים הישנים ללא מסכי המגע, גם אם מסך המכשיר היה תקול היינו מצליחים עוד לתמרן איתו והצלחנו להוציא שיחות בכל זאת. כעת, כאשר מדובר במכשירי מגע, בעת שהמסך שבור, תקול או לא מגיב, אין ביכולתנו לבצע דבר באמצעות המכשיר. כך הפך המסך ללב ליבו של המכשיר של הסלולארי שלנו והאביזר ששולט במכשיר כולו. ברגע שאין לנו מסך מתפקד – אין לנו מכשיר. מכאן עולה החשיבות הרבה של תיקון המסך בעת תקלה, שכן ללא המסך ידיינו כבולות ואנחנו חייבים למהר ולתקנו.

  גלקסי 3 – מכונה מתוחכמת התלויה בזכוכית

  מכשירי המגע הינם מכשירים חכמים, ויש המכנים אותם גם כמחשבים לכל דבר. מכשיר הדגל של חברת סמסונג – הגלקסי, הפך למתחרה הבלתי מעורער של האייפון. תיקון מסך גלקסי 3 שכיח באותה המידה של תיקון מסכי האייפון מהסיבה הפשוטה ששני המכשירים האלו נמכרים בכמויות אדירות וחסרות תקדים ושניהם נזקקים לטיפולים נמרצים מפעם לפעם. המכשיר הנייד הפך להיות יד ימינינו עד שאנחנו לא מסוגלים לחשוב שלא נוכל להפיק ממנו את מאת האחוזים, ועם כל תקלה, גם עם הקטנה ביותר, אנו רצים אל מעבדת התיקונים.

  תיקון מסך – כמה זה עולה לנו?

  תיקון מסך למכשיר מגע נחשב בין התיקונים היותר יקרים, בעיקר כשמדובר בחלקי חילוף מקוריים. העלות נעה סביב כמה מאות שקלים, והתמורה? המכשיר שלכם חוזר אליכם כשהוא בריא ושלם. על מנת למגר את תופעת המסכים המתנפצים יש כיום עשרות סוגי מגנים למכשיר. החל מכיסוי סיליקון אחורי, דרך מדבקת פלסטיק למסך ואפילו כיסוי מסך מזכוכית שאמור לקבל את מלוא הפגיעה במקרה של נפילת המכשיר.

  קטגוריות: עבודה וקריירה

  סגור לתגובות.