קלוריד:

  תרופות סבתא וצמחי מרפא הפכו למאוד פופולאריים בשנים האחרונות. ניראה כי כל העולם המערבי עובר תהליך של חזרה לשורשים ושימוש הולך ופוחת בתרופות קונבנציונאליות הוא מנת חלקם של המטופלים החדשים של שנות ה-2000. את הפוטנציאל וה"רעב" לרפואה אלטרנטיבית זיהו כבר מזמן בישראל וקופות חולים רבות מספקות לפציאנטים שלהם אפשרות של חבילת רפואה אלטרנטיבית שהפכה בקרבם למאוד נפוצה. גם חברות התרופות עושות כברת דרך לקראת מהפך בעולם הרפואה והחלוצה בעולם הרפואה האלטרנטיבית היא לא אחרת מאשר חברת קלוריד הישראלית שהפכה גם למאוד נפוצה בקרב קהל צרכנים במדינות נוספות בעולם המערבי.

  חברת קלוריד מביאה איתה רוח של חדשנות בכל הקשור לפיתוח צמחי מרפא, תוספי מזון ורפואת סבתא שהייתה מאוד פופולארית בעבר, ירדה למחתרת ושוב חזרה להיות פופולארית והפכה לתעשיה שלמה.

  האני מאמין של נציגי ובעלי חברת קלוריד מושתת על נתינה וחדשנות אינסופיים עבור קהל הלקוחות שלהם וכמובן שמירה על איכות מוצר גבוהה תוך שימוש בטכנולוגיה שהולכת ומתפתחת בכל שנה. חברת קלוריד ונציגיה מסתובבים בכל העולם רק כדי למצוא לכם את צמחי המרפא החדשים.. אלו שהשימוש בהם יספק לכם איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, חיזוק הגוף והנפש ובריאות ברמה הגבוהה ביותר.

  איך חברת קלוריד בוחרת את המוצרים המותאמים במיוחד עבור הלקוחות שלה?

  נציגי החברה מסתובבים בכנסים המובילים בעולם של צמחי מרפא ורפואה אלטרנטיבית ומייבאים ממדינות רחוקות את צמחי המרפא המובילים ביותר, היוקרתיים ביותר והפופולאריים ביותר. לקוחות קלוריד זוכים בכל שנה לקטלוגים משודרגים ומשתנים לפי תעשיית צמחי המרפא וכך גם הם מצליחים ליהנות מכל הדברים הטובים שיש לטבע להציע לנו.

  ההבדל בין חברת קלוריד לחברות אחרות העוסקות בתחום צמחי מרפא ותוספי מזון הוא הנושא של המוניטין, האמינות והרקע. גם כאשר מדובר ברפואה שאינה קונבנציונאלית, יש צורך לדעת לחקור ולהבין אילו חומרים אתם מכניסים לגוף שלכם ועל כל מוצרי חברת קלוריד ניתן לקבל פירוט מלא של כל החומרים שמהם עשוי החומר. חברת קלוריד רואה לנכון להמשיך ולפתח את תעשיית צמחי המרפא בארץ וכמו כל תחום אחר הם מוצאים לנכון להמשיך לחדש וליצור עניין בקרב לקוחות החברה כל פעם מחדש.