רבים מחפשים כיום אטרקציות לאירועים, אך מתקשים לבחור מתוך שפע האטרקציות שהשוק מוצף בהן כיום.  מומלץ לבעלי השמחה לבחור באטרקציה של ציורים מידי צייר קריקטורות מוכשר ומנוסה כמו בן הקריקטוריסט העושה נפלאות בציוריו.

  פעילויות של צייר קריקטורות:

  • קריקטורה על גבי נייר מסוג 3A
  • ציורי גוף וקעקועים זמניים
  • ציורים על גבי חולצות בשיטת "היירבראש"
  • ציורים על בנדנות וכובעים

  קריקטורה על פי תמונה

  ניתן להזמין ציור של צייר קריקטורות על ידי מסירת תמונה חדה וברורה לצייר. ניתן גם להדפיס את התמונה בבית או בחנות צילום, על גבי נייר צילום או על חולצה, אפשרויות אלה מומלצות בחום. בנוסף ניתן לשלוח לצייר הקריקטורות תמונה שלכם או של יקיריכם. תקבלו, על פי התמונות ששלחתם, קריקטורה מקורית וזאת תוך 24 שעות בלבד! זוהי מתנה נפלאה לאוהבים. מחירה של קריקטורה אישית הוא 100 שקל.

  משך כל ציור ובכמה ציורים מדובר

  כמות הציורים לערב הינה 160 ציורים בצבע המודפסים על גבי נייר A3 לאירוע חתונה. כל דף כולל הדפסה של מסגרת צבעונית מצוירת המודפסת בבית הדפוס. הציור עצמו מבוצע בסגנון קלאסי ונמשך דקה וחצי בלבד. ציור בצבע נמשך 3 דקות, על פי המצב בחתונה. זמן האירוע כולל ארבע שעות פעילות של צייר קריקטורות באירוע.

  איור אלבום משפחה

  צייר הקריקטורות מנוסה גם בביצוע איור מקדים לספר או לאלבום המשפחה, ו/או ציור על גבי פוסטר הכולל ברכות ואיחולים כמתנה אישית וכמזכרת מן האירוע. צייר קריקטורות מבצע גם צילום פורטרטים באירועי חתונה, בר מצווה, בת מצווה, תערוכות וכן הלאה.

  אטרקציות נוספות

  ישנן גם אטרקציות נוספות שמבצע צייר קריקטורות והן הוספת הקדשה, שתופיע על גבי כל דף בתוספת תאריך האירוע, בציון חודש ושנה. כמו כן ניתן לבצע כתיבת נאום של חתן השמחה על פי דוגמאות באתר, או כתיבה על פי טופס מידע המופיע באתר.

  צייר קריקטורות מבצע, כמו כן, איורים לאלבום צילומי המשפחה, וכן ציור על גבי פוסטר ענק בגודל 1מטר על 70 ס"מ של ברכות ואיחולים, הכולל ציור הומוריסטי של חתן השמחה במרכז הפוסטר.

  לפרטים בקרו באתר של בן הקריקטוריסט