לאמנות כל כך הרבה תחומים שקשה לאמוד את ערכי כל פריט ופריט בצורה מדויקת. מדובר בפיצול, צילום, ציור ומגוון תחומים אשר אליהם כל אחד ואחת מאיתנו מתחברים בצורה אחרת.

  לאמנות כתחום בפני עצמו, יש את הייחוד שלה – סוג ההתבטאות שלא כולם מעוניינים להיות גלויים עליה, דבר שיכול להקשות את הערכת הפריט אך מוביל אותנו למקצוע הרגיש והמוערך בתחום: הערכת אמנות באופן מקצועי.

  הערכת אמנות

  תמונה אחת שווה לא רק מילים

  כשאתם קמים בבוקר ומסתכלים על הקיר בבית, לא בטוח שאתם מודעים לעובדה שיכול להיות שיש לכם שם אוצר מוערך אומנותית בהרבה מאד כסף. הערכת אמנות הוא נושא מקצועי, תחום שלם, שבו ישנו ידע בכל מה שקשור להכרה באמנות ולהיסטוריה של הפריטים הנמצאים בהערכה.

  יש לדברים ערך

  עזבו עכשיו את היכולת להקדיש את משימת החיים למצוא תמונה מקורית שאולי תביא לכם את הקופה הגדולה, לא מדובר בתהליך כל כך קל. אבל מדי פעם אנחנו קוראים כותרות שמגוללות בפנינו על סיפורם של אנשים שבבוקר בהיר אחד גילו שהפריט התלוי על קיר הסלון שלהם שווה לא מעט כסף.

  אם זה קרה לכם, והפריט שגיליתם הוא מקורי או אתם מעוניינים לבדוק האם הוא מקורי אין שום בעיה לבצע בדיקות מקיפות בעניין אצל אנשי המקצוע המומחים לכך – רק חשוב לוודא שהם אכן בעלי הסמכה, וותק ונסיון בתחום.

  יש מצב שזה שווה לכם

  אנשי המקצוע העוסקים בתחום הערכת האמנות מגיעים למיקום שבו נמצא הפריט ומתחילים שם את התהליך שיגלה בסופו של דבר האם הפריט בידכם הוא אכן מקורי, ובמידה וכן גם את הערך הכספי שלו. תהליך זה לא לוקח המון זמן ולפעמים גם לא מעט בירורים אבל הסבלנות כאן משתלמת מאד, מי יודע כמה באמת שווה הפריט האמנותי בידיכם. תהליך מהסוג הזה אפשר לבצע רק דרך הערכת אמנות מוסמכת ומקצועית .

  קטגוריות: אומנות

  סגור לתגובות.