אם נפשכם חשקה בחופשה ברגע האחרון הדבר הראשון עליכם לבדוק בגוגל את המקום המבוקש כי הרי האלמנט שמשפיע הוא המחיר. הרי זה ידוע שנופשים אינם כסף קטן והרבה סיטואציות לא ממש נהיה סגורים על את המחיר כדאי לשלם על נופש במחיר גבוה מדי!

  זוהי הזדמנות מצוינת עבורם לטוס ולנפוש מבלי לחרוג בהוצאות. סיבה אחרת עשויה להיות האופי הספונטני שלנו. ישנם אנשים הפועלים מתוך אימפולסיביות. זוהי הזדמנות שלהם לקחת את הדיל ולנסוע לאן שנפשם חושקת.

  לא כמו הטיפוסים המתכוננים מראש לקונים טיסות מוזלות קיים מעט זמן להתכונן ולהתמהמה, להתאים מזוודות, לבחור בגדים וכד'. המצב הזה גורם תחושת ריגוש וכמו כן, מזל (על מציאת דיל בדקה ה-90 במחיר סביר). זוהי תחילה משמחת לטיול שבפתח. חופשה ברגע האחרון מהווה מקור משיכה לתיירים המרבים ממקום למקום. באופן כללי, דילים ברגע האחרון יוצרים דחף לרובנו בשל הריגוש והרבה פעמים בגלל הדרך בה ממתגים אותם.

  כתבו בגוגל דילים לאילת כולל טיסות ותקבלו אינסוף קישורים להרבה מאוד מבצעים בערים שונות בעולם וכל דיל כזה נראה יותר מפתה ועושה חשק גדול. אך האם זה אמיתי? זאת תאלצו לברר לבד עם מוציא הדיל אך זיכרו – כדאי להזדרז, אלה מבצעים של הרגע האחרון… לא כדאי לפספס. מבצעים בדקה ה-90 הם מאוד אטרקטיביים בעיקר לצעירים יותר מדוייק, לצעירים ברוחם וללוקחי ההחלטות מהר. הם מתוארים כהזדמנות שאי אפשר לפספס וכהוזלה חד פעמית ועדיין, עם ההצעות המפתות הנ"ל, מומלץ לבדוק את הנושא על מנת שהטיול לא יהפוך חתול בשק.

  אל תחששו מידי בגלל שבמעט סיטואציות זה מושלם מידי כדיי להיות אמיתי ובכל זאת, תזכרו שהמהירות מהשטן. שורה תחתונה, תנצלו הזמנויות ואם במקרה לא הצליח, הכל בסדר – בכל מצב יתאפשר לאתר מבצע בסוף היום כמה ידידים ביחד ולשכוח את כל הבעיות.

  קטגוריות: תיירות וטיולים

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר כדי להגיב.