יום גיבוש כמה טיפים שלא תשכחו

  ניהול של עובדים זו מטלה לא פשוטה, מטלה שלא כל אחד יכול לעשות אותה ולעשות אותה טוב. בשביל שעובדים יהיו מרוצים ממקום העבודה שלהם וכתוצאה מכך התפוקה ואיכות העבודה שלהם תעלה צריך לתת להם שכר מתאים על עבודתם אבל לא רק. אם המנהל ייתן לעובדים את התחושה שהוא רואה אותם והם לא רק כאלו שמכניסים כסף לעסק אלא גם בני אדם הוא יגרום להם להרגיש לא שקופים, ואת זה הוא יכול לעשות בדרכים רבות כשאחת מהן היא יום גיבוש. יום כזה יגרום לעובדים להרגיש שמישהו רואה אותם והם יכירו האחד את השני.

  איך להכיר האחד את השני

  במהלך יום עבודה שגרתי העובדים עסוקים נטו בעבודה, אך ורק התעסקות עם מה שרלוונטי. נדיר שהיכרויות משמעותיות וחברויות אמיצות ייצאו ממקום העבודה אם זהו מקום עבודה שלא מוציא את העובדים מידי פעם לימי גיבוש ולפעילויות משותפות. כשיוצאים ביחד מחוץ למשרד כמו יום גיבוש וכדומה, מתחילים סוף סוף להכיר האחד את השני מה שיוצר חברויות אמיתיות ובסופוו של דבר כשחוזרים למשרד הכול נראה אחרת. אנשים מכירים יותר טוב האחד את השני, נעים להם יותר בעבודה וכתוצאה מכךך גם התפוקה בעבודה שלהם רק הולכת ועולה.

  כמה רעיונות לימי גיבוש

  יש אין ספור רעיונות לימי גיבוש, ימים שכל הצוות יחדיו יעשו פעילויות משותפות. אחד הדברים המגבשים ביותר הוא ספורט אקסטרים, מה שאומר שעושים ביחד רפטינג או משהו בסגנון וההתמודדות עם המצב הקיצוני, התמודדות שהינה משותפת היא זו שיוצרת אהדה ואמפתיה האחד לשני. עוד אפשרות היא משחקי חברה שונים, משחקים המשלבים אלמנטים שיוצרים היכרות, כך לדוגמא משחק המשלב שאלות שונות אשר יגרום לכולם להכיר האחד את השני. אין ספק שיום כזה יכול לעשות פלאים ויכול לגרום לכולם להכיר טוב יותר האחד את השני. אתר מומלץ ליום גיבוש

  אז אם אתם מנהלים במקום עבודה כלשהו או שיש לכם עסק עם עובדים, אם תוציאו אותם ליום גיבוש מידי פעם כל הצדדים ירוויחו מזה –  אתם תרוויחו עובדים טובים יותר.

  קטגוריות: תיירות וטיולים

  סגור לתגובות.