קיימים אנשים לא מעטים שמעדיפים להזמין כרטיסים לחוץ לארץ או בישראל הרבה לפני הטיסה. הנ"ל מזמינים כרטיסים שבוע שבועיים לפני, דבר המקנה להם הרבה זמן להתכונן. בניגוד לכך, ישנם אנשים בוחרים לקחת חבילות נופש ברגע האחרון. עובדה זו נובעת בשל מס' אלמנטים. סיבה מרכזית לכך היא ההבדל במחיר של מבצעים לים המלח. סיבה שמביאה תיירים רבים וגם את אלה שמשכורתם כמו שנהוג להגיד לא מאפשרת מותרות ומתים לצאת לחופשה.

  זוהי אופציה נדירה עבורם לטוס ולנפוש מבלי לחרוג בהוצאות. עוד סיב עלולה להיות האופי הספונטני שלנו. יש לא מעט אנשים הנוהגים באופן ספונטני. זהו יתרון שלהם לקחת את הדיל ולנסוע לאן שנפשם חושקת.

  לא כמו הטיפוסים שמתכננים חבילת נופש לפני לקונים כרטיסי טיסה מוזלים יש פחות זמן להתארגן ברוגע, לעשות התאמת מזוודות, לבחור בגדים וכד'. מצב זה יוצר פרץ התרגשות ועם זאת, תחושת מזל (על איתור מבצע של הרגע האחרון במחיר מציאה). זהו סיפתח נפלא לנופש הקרב ובא. נופש בדקה ה-90 הוא יעד למשיכה למטיילים הנוהגים לזוז ממדינה למדינה. אבל בכלל, דילים ברגע האחרון יוצרים דחף לרוב האנשים בעיקבות ההתרגשות וכמו כן בשל הצורה שבה מציירים אותם.

  כתבו בגוגל חבילות נופש לאילת ותראו המון הפניות להמוני דילים ברחבי העולם וכל הצעה נראית מוציא יותר את עינינו ועושה רושם מצוין. האם זה נכון? את שאלה זו תאשרו בעצמכם עם מוציא המבצע ואל תשכחו – כדאי להזדרז, אלה מבצעים של הדקה התשעים… לא כדאי לפספס. הנחות של הדקה התשעים מקובלים מאוד בעיקר לצעירים ויותר מזה, לספונטניים ביננו וללוקחי ההחלטות מהר. המבצע מתואר כמבצע מטורף וכהוזלה חד פעמית אך למרות הדיל המטורף, יש לחקור את העניין על מנת שהטיול לא יהפוך חתול בשק.

  שמרו על פרופורציות משום שבקצת סיטואציות הדבר ורוד כ"כ כדיי להיות אמיתי ובכל זאת, תזכרו שעדיף לברר שוב. לסיכום, קחו הזדמנות טובה אך אם פספסתם, לא סוף העולם – בכל מצב יתאפשר לאתר מבצע בסוף היום כמה חברים ביחד ולהתרענן מעיסוקי היום.

  קטגוריות: תיירות וטיולים

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר כדי להגיב.