לא כל אדם שחולם להיות על חברה גדולה עם הרבה עובדים באמת מצליח להגשים את החלום. לכן אפשר להבין את הרצון שלכם לנהל את חברתכם על הצד הטוב ביותר אם הגעתם לשלב שבו יש לכם חברה גדולה.

  חלק ממה שעומד על הפרק זו השאלה האם לא הגיע הזמן לקנות מכוניות לעובדים בחברה או לפחות לחלקם, שכן רכב מהעבודה זה אחד מהתנאים שכולם מצפים להם. עוד הרבה לפני שתבדקו האם יהיה עליכם להדביק מדבקה של איך אני נוהג אתם בוודאי רוצים לדעת כמה זה יעלה, וכמובן שיש גורמים שונים שיקבעו את גובה ההוצאה.

  איך אני נוהג

  עלות צי הרכב

  בין יתר הגורמים שיקבעו כמה יעלה לכם לקנות מכוניות לעובדים צריך לקחת בחשבון נתונים כמו:

  1. איזה רכבים אתם קונים?
  2. לכמה עובדים תרצו לקנות רכב?
  3. האם כל הרכבים חדשים?
  4. האם תיקנו את כל הרכבים באותו מקום?

  מעבר לכל נושא העלות אתם צריכים גם להיות מודעים לכל החוקים השונים בנושא, כי כשיש צי של רכבים לחברה יש גם נהלים שבהם צריך לעמוד. אחד מהם זו המדבקה של איך אני נוהג, שכן במידה ואחד מהעובדים שלכם לא נוהג כראוי לעוברים ולשבים צריכה להיות אפשרות להתריע ולהתלונן על כך.

  בחירת הרכבים המתאימים

  עוד שיקול שצריך להשפיע על ההחלטה שלכם לגבי הרכבים שתרצו לקנות, זו גם בטיחות הנהיגה עליו וגם התאמתו למשימות העובדים. יש הבדל בין עובדים שרק צריכים להגיע עם הרכב לעבודה ובין עובדים שיצטרכו לעשות עם הרכבים שליחויות או מסלולי שטח שונים. לכן צריך לקחת בחשבון את כל הגורמים לפני שבוחרים את הרכבים שאחר כך ילוו את העובדים שלכם בחברה למשך לא מעט שנים.

  קטגוריות: עבודה וקריירה

  סגור לתגובות.