יש בחיים לא מעט סימני שאלה, אך בדבר אחד ניתן להיות בטוחים, בכול רגע נתון  יש מאות אנשים שמחפשים אחר מקום עבודה חדש ובכול רגע נתון יש מאות מקומות עבודה אשר מחפשים אחר העובד הבא. אי לכך טוב לדעת שעל מנת לפשט את מלאכת ההתאמה, כל שצריך לעשות זה לעבור דרך צוואר בקבוק – בקבוק אשר מזרים אליו (ולאחר מכן ממיין בקפידה) שלל יכולות ושאיפות של עובדים ומצד שני מכיל פתח נוסף בו זורמים שלל צרכים של מקומות עבודה, שגם הם עוברים סינון קפדני – ולו על מנת להפגיש באמצע בין רצוי למצוי, בין צורך להיצע. אי לכך אם גם אתם מחפשים עבודה, או לחלופין נמצאים בצד שמחפש אחר עובדים חדשים – טוב להכיר שלאותו "בקבוק" מופלא קוראים חברת כח אדם!

  השאירו את העבודה למקצוענים

  חברת כח אדם הינה חברה מקצועית ביותר בכול הנוגע ליכולת להבין מה צד אחד מחפש ולתאם מול מה שהצד השני יודע להציע. כיוון שכיום אנשים נוטים להחליף בתדירות גבוהה עבודות, כך גם מקומות העובדה נזקקים לחפש בתדירות גבוהה עובדים חדשים, ועל כן טוב לדעת שבמקום לכלות את הזמן בחיפושים, בדיקות וסימני שאלה, ניתן להשאיר את מלאכת המיון וההתאמה עבור חברה שזהו ייעודה, וזאת כי גם אם מדובר בעסק מוצלח ביותר, אין זה אומר שהוא גם יודע לבחור עובדים נכונה, וזאת כי מדובר במומחיות אשר דורשת יידע מקצועי לצד לא מעט ניסיון – וזאת על מנת שהסינון יפיק תוצאות כמה שיותר איכותיות, ומי שאי פעם ניהל עסק יודע עד כמה הצלחת העסק תלויה באיכות העובדים.

  כח אדם

  מגדילים את הסיכויים

  אם נבחן לרגע את הצד של מחפשי העבודה, נמצא לנכון להציף עובדה חשובה ביותר – חברת כח אדם לרוב תימצא עבודה עבור פרק זמן קצר של שלושה חודשים, כאשר הרבה פעמים העובד יזכה להפוך לעובד קבוע, אך אין זה מחייב. אי לכך לא מעט אנשים עשויים לוותר מראש על  פנייה לחברת כח אדם ועל כן ייפנו רק אל חברת השמה. פה נעצור ונציין שמדובר בטעות, ולו כי כל עוד פונים אל גם אל חברת כח אדם, פשוט מאוד ניתן להגדיל את הסיכויים למצוא את העבודה לצד התנאים הרצויים, כך שאין מה להפסיד, במיוחד כאשר השרות (עבור הצד של מחפשי העבודה) ניתן בחינם, וזאת כי החברה שעבורה נמצאה התאמה, היא הצד שמשלם את שכר הטרחה.

  ללא תחליף

  לסיכום נציין שגם כיום בעידן בו בקלות ניתן למצוא לא מעט פרסומים ברשת האינטרנטית ובן ניתן למצוא בקלות יתרה כתובות עבור יצירת קשר מול שלל מקומות עבודה, עדיין שווה להיעזר בגוף מקצועי, וזאת כי הוא מרכז הרבה יותר אופציות, הוא מסייע במיקוד ההתאמה והוא עתיד לקצר את הליך החיפוש, כך שאכן מדובר בכלי חשוב ויעיל ביותר – בהצלחה!

  קטגוריות: עבודה וקריירה

  סגור לתגובות.