אבקת חלבון סופר אפקט מהווה בעבור המתאמנים תחליף לארוחה עשירה בחלבונים. בעזרת מזון בלבד קשה יהיה להעניק לגוף את כמות החלבון לה הוא זקוק. שימוש מושכל באבקה משתלב לצד תזונה עשירה בכל אבות המזון. פרט לחלבונים זקוקים הספורטאים גם לוויטמינים ומינרליים. אבקת חלבון סופר אפקט מבוססת על מי גבינה.

  הגבינה מעניקה חלבון בעל ערך ביולוגי גבוה תוך צריכת מינימום קלוריות. האבקה אינה מכילה שומן טרנס ואפשר להשתמש בה ללא חשש. מתאמנים שמנסים להזין את גופם בעזרת ביצים וגבינה מכינים לעצמם ארוחות עשירות בחמאה ושמן. הערך התזונתי הגבוה שבחלבונים נפגע כאשר הגוף מקבל לצד החלבון גם כמות גדולה של שומן טראנס. אבקת חלבון סופר אפקט היא הפתרון. המוצר מציע כמויות מקסימליות של חלבונים ממקור ביולוגי ללא צריכת קלוריות מיותרות.

  חלבון ללא צריכת קלוריות מיותרות

  אבקת החלבון של סופר אפקט פותחה על ידי צוות מהנדסי מזון בכירים. המוצר עבר בדיקות רבות עד לבחירת הנוסחה הסופית שמציעה כמות מקסימלית של חלבונים ושאר ערכים תזונתיים ללא שומן טראנס. המוצר מכיל סוכר בכמות הדרושה להענקת אנרגיה לגוף ושיפור הטעם. אבקות חלבון לא טעימות הופכות את השימוש במוצר לעונש. אבקת חלבון סופר אפקט כה טעימה עד כי המתאמנים מחכים בקוצר רוח לרגע בו יערבבו את המשקה בתום האימון.

  בכל מנת משקה אבקת חלבון תוכלו למצוא כ-25 גרם של חלבון ביולוגי טהור ובריא. המנה מכילה 100-120 קלוריות בלבד! אם תנסו לצרוך את כמות החלבונים הזו באמצעות מזון תמצאו את עצמכם אוכלים אלפי קלוריות ללא כל צורך. אבקת חלבון סופר אפרט מעניקה תמורה טובה יותר תוך מינימום מאמץ, הוצאות כספיות מינימליות וצריכת קלוריות בריאה. נסו את אבקות החלבון ותגלו טעם נהדר עם ערך תזונתי גבוה.

  קטגוריות: בריאות ורפואה

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר כדי להגיב.