חברת סנדוויץ' בר הינה חברה מקצועית ואמינה, הקיימת בתחום מזה כ – 15 שנה. החברה מתמחה בהכנת סנדוויצ'ים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר בשוק. מעבר לכך, החברה מספקת מגוון עשיר ורחב של סלטים שונים, המתאפיינים בצבעוניות שלהם, ברמת הטריות של הירקות ובטעמים המיוחדים שלהם. החברה מספקת ארוחות בוקר או ארוחות צהרים מזינות וטעימות, למגוון רחב של חברות ובתי עסק שונים. מעבר לכך, החברה מספקת כריכים לאירועים וטיולים, מגשי אירוח שונים היכולים להתאים הן לחתונות ובריתות, והן לאירועים קטנים כגון יומולדת, מסיבת רווקות וכדומה. האוכל מוכן תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר.

  סנדוויץ' בר

  מה כל כך מיוחד בחברת סנדוויץ' בר?

  קודם כל, מדובר על חברה ששמה דגש משמעותי על איכות החומרים. האוכל מוכן במטבח נקי ומסודר, כל גרגר וכל ירק נבחרים בקפידה וקיימת בקרת איכות אפקטיבית ורצינית בכל שלבי ההכנה. החברה שמה דגש על איכות הייצור של המוצרים שלה, צורת האריזה שלהם וכמובן אספקה מהירה תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים. כמו כן, חשוב לציין כי האוכל מוכן בסמיכות לאירוע, על מנת להבטיח מזון משובח וטרי ככל האפשר. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים שונים, ומספקת ייעוץ לגבי התאמת המוצרים שלה לאופי וגודל האירוע. כל אחד יכול לספק את הכיבוד שדרוש לו לצורך ישיבת צוות, מסיבת יום הולדת, חתונה מפוארת או כנס מקצועי. ניתן לשלב בין מגשי האירוח השונים שהחברה מציעה, בשילוב עם סלטים מרעננים, מטבלים ולחמים חמים שנאפים במקום. ניתן למשל לבחור מבין מגשי אירוח צמחוניים, חלביים או בשריים, במטרה לספק מענה לכל האורחים באירוע. כמובן שהחברה מספקת מזון כשר, ומתהדרת בתעודת כשרות.

  לסיכום, חברת סנדוויץ' בר מספקת את הכיבוד המושלם ביותר לכל אירוע חברתי, עסקי, טיול, פיקניק וכדומה. לא חשוב אם מדובר על הרמת כוסית במשרד, הפקת חתונה מפוארת או ארוחת שישי מפנקת, בכל מקרה החברה מסוגלת לספק את הכיבוד האידיאלי לכל מטרה. החברה מקפידה על טריות ואיכות מקסימליים של חומרי הגלם השונים.

  עוד מידע תוכלו למצוא באתר בכתובת http://www.sandwichbar.co.il/

  קטגוריות: אוכל ומתכונים

  סגור לתגובות.