הלכתם לסופר מרקט לקנות מיץ? מחפשים מיץ טבעי? האם כבר ניסיתם את פרי ניב? החברה החדשה מתחום המיצים שהולכת וכובשת את השוק הישראלי. בסקרי צרכנים שהוזמנו לטעום את המיצים של פרי ניב אל מול המיצים המתחרים הוכח חד משמעית שהלקוחות מעדיפים את המיץ של פרי ניב.

  מה מיוחד בחברה הצעירה הזו שהגיעה משום מקום ומתחילה להשתלט על השוק הישראלי. לאחרונה גם ניתן לראות גל של תנופה בשיווק המיצים ברחבי ישראל.

  אם מתחילים לדבר על פרי ניב, אז אולי כדאי קודם לדבר על שוק המיצים הישראלי בכלל. עד עכשיו, נראה כי השוק נשלט בלעדית על ידי שלוש חברות גדולות שמנהלות את השוק כולו. בהתאם למסורת במשק הישראלי, כמו כל תחומי השוק, באשר יהיו נשלטים על ידי חברות ענק ששולטות במחירים ומעלות אותם לפי רצונם.

  אז מאיפה הגיעה חברת פרי ניב הקטנה?

  הדבר המשעשע הוא שבניגוד לחברות הענק ששולטות בשוק עד עכשיו, פרי ניב היא חברה שמגדירה את הישראליות. החברה היא משפחתית שמנוהלת על ידי המשפחה, בצפון הרחוק ומעסיקה עשרות עובדים מקומיים.

  בגלל ניהול הדוק, גאונות בעבודת המיץ, צוות ניהול מצויין, פרי ניב הצליחה לייצר מוצר המתחרה ומנצח את ענקי המשק הישראלי, כאשר בתקופה האחרונה המכירות שלה נמצאות בעלייה, לעומת המתחרים שדורכים במקום.

  יכול בכלל להיות שחברת פרי ניב היא סמל התקופה שלאחר המהפכה החברתית, כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות אבל הימים יגידו את הדברים.

  למה מהפכה חברתית?

  הרי כולנו מבינים שהחברות הגדולות בישראל, באיזה תחום שלא יהיה, אלו חברות ענק, שרק נמצאות בישראל אך ההתנהלות שלהן היא לחלוטין זרה. המנהלים מרוויחים מיליונים, העובדים הזוטרים, מרוויחים פרוטות זעומות, כאשר המטרה העיקרית היא לשלם את המינימום, לעומת מקסימום רווחים.

  מה המאפיין הגדול ביותר של תאגידי ענק אלו? בעיקר תקציבי ענק שהולכים לשיווק ופרסום, כאשר בפועל, כל זה מגיע על חשבון הלקוחות שמשלמים הרבה יותר על המיצים שהם מייצרים.

  מה שונה בפרי ניב?

  פרי ניב היא חברה משפחתית אשר דוגלת בפיזור רווחים בין העובדים בחברה, נכון שהמטרה של החברה היא כמובן לשאת רווחים, אך צורת המחשבה היא פחות אנוכית ויותר מתחשבת באנשים אחרים, גם כאלו שלא נמצאים בין מחזיקי המניות.

  מנהלי פרי ניב, בטוחים שהגישה שלהם תשתלם בגדול. בציתותים לעיתונות נאמר על ידי גורמים בחברה, שהמטרה היא להרויח כסף, אך בצורה מתחשבת. עובדה היא שהמחירים בענף ירדו בעשרים אחוז מאז שפרי ניב נכנסה לשוק.

  האם פרי ניב הקטנה שכובשת את שוק המיצים הטבעיים, תהיה הסנונית שמבשרת על בוא המהפכה החברתית?

  קטגוריות: אוכל ומתכונים

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר כדי להגיב.