עד לפני 3 שנים לא הייתי מוכן לנסות לטעות פירות או כל דבר אחר מהטבע, אני לא יודע איך להסביר את זה אבל פשוט המרקם לא היה ערב לחכי. אשתי בשנתיים האחרונות היא אשת בריאות למופת, אחרי כל אימון ספורט היא שותה מיצים טבעיים והיא התחילה להטיף לי שנושא הבריאות צריך להיות חלק אינטגראלי מסדר היום שלי, ובעקבות כך החלה להמליץ לי לשתות מיצים טבעיים שלא העזתי לטעום עד אז.

  אם חושבים על כך לעומק, שתיה של מיצים טבעיים של פריניב היא הפיתרון הקל והפשוט ביותר לאלו שלא מוכנים לאכול פירות וירקות. אם גם אתם חושבים על שתיית מיצים טבעיים אך עדיין לא התחלתם לעשות את זה, הנה לכם כמה עובדות על פירות ועל מיצים טבעיים שספק אם ידעתם עליהם:

  ראשית, שתייה של מיצים טבעיים נחשבת בעיני מומחים למאוד בריאה ועשויה להקטין באופן משמעותי את הסיכויים לחלות במחלות קשות- שתייה של מיצים טבעיים ואכילה של פירות מפחיתה את הסיכוי לחלות בסרטן המעי הגס. בנוסף, בפירות בכלל ובמיצים טבעיים בפרט קיימים סוכרים בריאים והכרחיים לגוף שמהווים מקור אנרגיה הכרחי עבור עוסקים בפעילות גופנית ועבור כאלו שמנסים למצוא תחליפים בריאים יותר לסוכר לבן שעבר תהליך של זיקוק.

  בנוסף אלו, מיצים טבעיים מכילים סיבים תזונתיים שמסייעים בפעילות תהליך העיכול של הגוף. לאלו שסובלים מידי פעם מעצירות, מומלץ להתחיל לשתות מיצים טבעיים שיסייעו להם להקל על העצירות. הסיבים התזונתיים נשמרים במשקה גם לאחר שהוא עובר תהליך של הפיכתו מפרי למשקה.

  משקאות טבעיים שבסיסם הוא מיץ תפוזים או או כל פרי הדר אחר מכילים ויטמין סי שהוא בריא מאוד והכרחי לתחזוק של המערכת החיסונית של הגוף, במיוחד בימי החורף שבהם המערכת החיסונית נחלשת קצת יותר וזקוקה להגנה נוספת מאלו שאנחנו שואבים מהאוכל שלנו. בכוס מיץ תפוזים אחת קיימת כמות גבוהה של ויטמין סי שמהווה את התצרוכת היומית המומלצת על ידי רופאים.

  לאחר שסקרנו את היתרונות הבריאותיים של מיצים טבעיים, הגיע הזמן שכל אחד יבחר את קומבינציית הפירות שלו למשקה טבעי טעים, בריא, מרענן וכזה שיספק לו את ההנאה המרובה ביותר שניתן לקבל משתייה של כוס מיץ.

  קטגוריות: אוכל ומתכונים

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר כדי להגיב.