כלבים וחתולים הם החברים שלנו, והאמת היא שלעיתים הם יותר נאמנים אלינו מבני אדם. כלבים וחתולים הם יצורים חמים ואוהבים, יצורים שנותנים המון מעצמם וצריכים גם להרגיש לא מעט אהבה כלפיהם. בכל מה שקשור למזון לכלבים וחתולים בשנים האחרונות יש מהפך, ומה שבעבר היה קערת שמנת או עצמות שנשארו מארוחת הצהריים הפך היום למזון איכותי, ויטמינים ומינרליים, והנדסת מזון כמעט כמו לבני האדם. אם אתם מחפשים אוכל לכלבים או לחתולים שלכם, יש היום מגוון רחב של סוגי מזונות אותם תוכלו למצוא בחנויות לבעלי חיים.

  להתאים את המזון לבעת החיים

  לא מעט אנשים שיש להם בעלי חיים עושים את הטעות הזו, בעיקר כשמדובר על כלבים בוגרים. הם קונים את האוכל הזול ביותר ופחות האיכותי ביותר. אך לאיכות ולמחיר יש בדרך כלל קשר ישיר לבריאות בעל החיים ואם אתם חוסכים עכשיו כמה שקלים על קניית מזון איכותי יכול מאוד להיות שבעתיד הקרוב תצטרכו לשלם על וטרינר לא מעט. אוכל לחתולים לדוגמא שאינו איכותי ואינו נועד בשבילם, יכול לגרום להם לשלשולים ולנזק בלתי הפיך לקיבה ואם רק תתאימו את המזון לסוג החתול ולמשקלו, החתול יהיה בריא יותר.

  מזון מאוזן

  כן, ממש כמו אצל בני האדם, גם לכלבים וחתולים יש את המינונים שלהם בכל מה שקשור לחומרי הבניין של הגוף שלהם, מה שאומר ויטמינים שונים, מינרלים, חלבונים ושומנים. זה מתקשר כמובן גם לגזע הכלב וגם לגיל שלו כמו גם למשקל שלו, ולכן אתם חייבים להקפיד על זה ולא לזלזל בזה. אוכל לכלבים צריך להיות כמובן איכותי אך הוא חייב להיות גם כזה שיתאים לכלב, ולא כזה שיתאים לגזע אחר ולגיל אחר שאם לא כן כמו אצל בני אדם, הכלב לא יקבל את החומרי להם הוא זקוק.

  קנייה מחנות מוכרת

  כשאתם קונים אוכל לחתולים או לכלבים שלכם, כדאי שתעשו את זה בחנות מוכרת ובעלת ניסיון. יש היום לא מעט תערובות מפוקפקות במחירים זולים מאוד שמפתות לא מעט אנשים ללכת עליהם. כשאתם קונים בחנות שמספקת בין השאר מזון לבעלי חיים אתם בדרך כלל קונים רק בחנות הזו, והדרך הטובה ביותר לדעת האם הכלב שלכם או החתול שלכם מקבל את המזון הנכון לו הוא כשמנסים להבין עד כמה בעל החנות אוהב בעלי חיים או שהוא פשוט סוחר. מי שאוהב בעלי חיים לעולם לא יסכים להרוויח על חשבון הבריאות שלהם.

  חנות למזון לכלבים וחתולים, במידה ומוצאים אחת טובה היא חנות לחיים, חנות שבה סומכים על המוכר היא חנות שנים ארוכות. אם יש לכם בעל חיים כזה או אחר כדאי שתאמצו לכם חנות כזו שאתם סומכים עליה, וכך תהיו מסודרים לשנים ארוכות בכל מה קשור לבעל החיים שלכם.

  קטגוריות: אוכל ומתכונים

  סגור לתגובות.